Fototapety to wspaniały sposób na odmianę naszej przestrzeni. Sprawdzi się ona w każdym miejscu. Drukujemy na nowoczesnych maszynach japońskiej marki MUTOH z maksymalną rozdzielczością do 1080 x 720. To, co wyróżnia nasze fototapety to głębia barw, które nie blakną wraz z upływem lat.

 

krajobraz

 

Fototapety to świetny pomysł na odmianę wnętrza, wystarczy tylko wybrać odpowiednie zdjęcie. Poza walorami wizualnymi zapewniają one wiele innych korzyści, dzięki którym mogą stać się alternatywnym sposobem na wykończenie wnętrz. Można u nas zamówić fototapety samoprzylepne, będące niezwykle wygodnym rozwiązaniem w przypadku gładkich powierzchni, takich jak np. drzwi wewnętrzne (choć równie dobrze można je potraktować jako duże naklejki na lodówkę, idealnie nadające się na zaklejenie całej jej frontowej części).

 

miasto

 

W Państwa gestii pozostaje wybór rozmiaru fototapety: od małych po pełnowymiarowe tapety. Warto dodać, iż nasi Klienci mają możliwość wydruków własnych zdjęć – to doskonały sposób na uwiecznienie ważnych momentów, miejsc czy pasji. Fotografie mogą zostać wykadrowane lub dodane efekty specjalne.

 

retro

 

dzieci

 

obraz

 

Bardzo często myśląc fototapeta – automatycznie myślimy o przestronnym salonie. Do salonu zazwyczaj szukamy ładnych, eleganckich i ponadczasowych wzorów. W innych pomieszczeniach fototapety mogą pełnić całkiem odmienne funkcje lub można sobie pozwolić na więcej “szaleństwa”. W sypialni sprawdzą się wzory bliższe naturze, wyciszające – ponieważ jest to miejsce relaksacji oraz wypoczynku.   Natomiast w pokoju dziecięcym możemy pozwolić sobie na pełną paletę barw, a w przedpokoju, korytarzu bądź innych pomieszczeniach stworzyć coś designerskiego.

 

ludzie

 

Dodatkowo nasze fototapety mogą być laminowane. Laminowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, bezbarwnej folii. Sprawia to iż fototapeta staje się odporna na różnego rodzaju zarysowania, zadrapania, zmywanie czy ścieranie. Podkreśla również głębie oraz nasycenie kolorów na naszym wydruku, a dzięki filtrom UV kolory na fototapetach pozostaną żywe przez długi czas. Laminowanie fototapet odbywa się za pomocą specjalnej maszyny.

 

tunel

 

ogień